Summer in the Village

Zomervakantie: 8-20 juli 2023

Zomervakantie op een idyllische locatie midden in de natuur, met fun voor de kinderen en ontspanning voor de ouders. Want het is heerlijk toeven in Bedepuszta; het zwembad is open, op het terras wordt goede wijn geserveerd en overal hangen hangmatten. Geniet van de schone lucht en het besef van ruimte en rust in de inspirerende omgeving.

Dingen om te doen

In de periode van 6 tot 20 juli zijn we open voor losse boekingen en is het mogelijk om vakantie te vieren In Village Retreat. Er zijn programma’s voor volwassenen zoals wellness, yoga en massages, er zijn mountainbikes te huur en we organiseren wine tastings en wandelingen. Ook voor kinderen is er veel te doen: er is een zwembad, een speelhuis en een trampoline en regelmatig organiseren we een speurtocht, een kampvuur of een filmavond. Maar ook zonder programma is er veel ’te doen’, vooral ook omdat het dorp is ingericht om zo comfortabel mogelijk ‘niets te doen’. Overal hangen hangmatten en zijn sfeervolle lounge plekken ingericht. En er zijn zoveel leuke plekjes, dat iedereen (zelfs als alle huizen zijn volgeboekt), het  gevoel van ruimte en rust ervaart. Het dorp ligt omsloten door bossen en velden. Binnen 5 minuten loop je in de natuur. Maar er is ook tijd voor gezelligheid! Alle huizen hebben een eigen tuin en overdekte patio, maar nóg gezelliger is het in en rond de Yonderbar, een wel heel bijzondere bar die alleen voor onze gasten is geopend en waar je terecht kan voor sfeervolle muziek, goede wijnen, koud bier, huisgemaakte  limonades, koffie en thee. Toch het dorp uit? Er is veel te doen in de omgeving. Kijk voor meer info op onze dagtrips pagina.

Accommodatie

Er zijn verschillende accommodaties te boeken: een huis, een kamer, gemeubileerde tenten met eigen wc en douche of cabins. Ook is het mogelijk om een staanplaats te huren voor de camper of caravan. Alle huizen hebben een volledig ingerichte keuken. De overige accommodaties hebben geen keuken, maar er zijn veel restaurants in de omgeving en in Yonder Kitchen wordt gekookt (alleen op aanvraag).

Het minimum verblijf in deze periode is 4 nachten.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Rozsa huis 1-3 personen, 98 euro/dag
  • Alma huis 1-3 personen, 100 euro/dag
  • Szilva huis 1-6 personen, 120 euro/dag
  • Bartok huis 1-3 personen, 95 euro/dag
  • Othello huis 1-5 personen, 125 euro/dag
  • Retro huis 1-6 personen, 120 euro/dag
  • Dolina huis 1-4 personen, 105 euro/dag
  • Lenti huis 1-3 personen, 98 euro/dag
  • Rozsa huis 1-3 personen, 98 euro/dag
  • Alma huis 1-3 personen, 100 euro/dag
  • Szilva huis 1-6 personen, 120 euro/dag
  • Bartok huis 1-3 personen, 95 euro/dag
  • Othello huis 1-5 personen, 125 euro/dag
  • Retro huis 1-6 personen, 120 euro/dag
  • Dolina huis 1-4 personen, 105 euro/dag
  • Lenti huis 1-3 personen, 98 euro/dag

villageretreat.eu